Ettevõttest

Inchcape’i 176 aastat ajalugu Inchape Motors on täna maailma suurim sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu rahvusvaheline kontsern. Meie ettevõtte lugu algab noorest insenerist James Lyle Mackay, kes firma asutajana võttis endale tiitliks Strathnavei parun Inchcape.

Inchcape Motors täna

Inchcape Motors on üks maailma suurimaid sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu kontsern, tegutsedes 50 riigis ja esindades üle 50 tootemargi. Inchcape teenindab üle maailma sadu tuhandeid kliente ning iga kahe minuti järel müüakse mõnes maailma punktis üks sõiduk! Mitmes riigis on ettevõttel õnnestunud saavutada keskne turupositsioon. 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. ning jätkates Eestis Mazdade müüki, hooldust, varuosade müüki ning kasutatud autode müüki. Mazda kaubamärk on Eestis esindatud alates 1993. aastast.

2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar ja Land Rover sõidukite müügiga Eestis.

2008. aasta detsembris avasime Läike teel, Rae vallas, Peetri külas uus esindussalongi Jaguari, Land Roveri ja Mazda müügiks ja teenindamiseks. Läike teel asub lisaks Volvo sõltumatu teenindus ja BMW ning MINI teenindus. 

Tallinna esinduses aadressil Paldiski mnt 108 asub BMW, MINI ja BMW Motorrad ja kasutatud audode ehk bravoauto esindus. BMW, MINI ja Motorrad brändidele pakume ka hooldust. 

2022. aastal avasime bravoauto, kasutatud autode esinduse Tallinnas Peterburi tee 81. bravoauto on esindatud ka teistes esindustes Peetris, Tallinna Haabersti ja Tartu esindustes. 

Inchcape Motors Estonia Läike tee esindus on suurim Inchcape autosalong Baltikumis. Kinnistu pindala on 12 165 m2, mis on võimaldanud kinnistule planeerida 230 parkimiskohta. Keskuse uute autode müügisaaliks on 1152 m2 ning teisel korrusel asub bravoauto esinduspind 1179 m2ga.

Inchcape pühendumus kliendile ja visioon

Eristume konkurentidest oma stiili ja teenuste kvaliteediga, mis on meie klientidele kättesaadav kõikjal ja me pühendume oma kliendile iga päev ja igal ajal.

Meie visioon on „Toome liikuvuse maailma kogukondadesse – tänaseks, homseks ja parema tuleviku nimel.“ 

Täname kõiki kliente, kes meiega koos on olnud ja naudivad meie poolt müüdud ja hooldatud autode omamist, oleme jätkuvalt Teiega!

Inchcape väärtused

Meie meeskonda võib iseloomustada kui nooruslikku, professionaalset, aktiivset ja kokkuhoidvat. Töö kõrval väärtustame ka personaalset arengut, perekonda, vaba aega ja aktiivset liikumist ning tervist.

Lisaks ametialasele koolitusele korraldame töötajatele meeskonnakoolitusi. Hindame koos ettevõttega arenevaid inimesi ning pakume võimalusi tõusta firmasisesel karjääriredelil. Mõned meeskonnaliikmed on töötanud Inchcape’s juba üle viieteistkümne aasta.

Me usume, et inimesed on edu saavutamise aluseks ning sellest lähtuvalt on meie jaoks oluline heade töötajate hoidmine ja väljapaistvate tulemuste väärtustamine.

Meie jaoks on oluline tegutseda vastutustundlikult ning järgida eetilisi norme ja seadusandlust. 

Inchcape'i väärtused on: 
Viime ellu
Imelised kogemused
Värske mõtlemine
Parem koostöö

KESKKOND

INIMESED

KOHAD

TAVAD

Jätke siia oma kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta

Vale väli
Vale väli
Vale väli
Vale väli

Vale väli

Broneeri proovisõit


Broneeri hoolduse aeg