Avaldamise kuupäev 09/22

Vaata videot uue Range Rover Sport esmaesitlusest

 Tõeliselt ainulaadse ja silmapaistva esitluse käigus tõmmati esmakordselt Eestis kate uuelt ja eksklusiivselt Range Rover Sport luksusmaasturilt. Jõuliste ja silmatorkavate kerejoontega ning tipptasemel tehnoloogiaga varustatud sportmaasturiga tutvumise kõrval said külalised osaks ka spetsiaalselt esmaesitluse tarbeks loodud lummavast õhkkonnast ja Eestis seni ainulaadsest performance’ist.

Ligi 200 osalejaga Eesti esmaesitlusele kokku tulnud autoentusiaste, koostööpartnereid, autoajakirjanikke ja Land Roveri esindajaid ootas seekord ees Islandi loodusest inspireeritud šõuruum, kuhu lisasid salapära antiigist inspireeritud skulptuurid ja lummavad visuaalsed lahendused. Mõistagi ei puudunud tervitusjoogid ja suupisted, ent kohale olid tulnud ka õhtu kroonijuveeli – uut Range Rover Sporti – ihaldanud kunstiröövlid.

Etendus sai inspiratsiooni uue Range Rover Sporti maailma esmaesitluse naelaks olnud närvekõditavast videoklipist. Nimelt võttis luksusmaastur Islandil James Bondi filmides kaasa teinud kaskadööri juhtimisel ette ülimalt riskantse teekonna maailma suurima omataolise Karahnjukari tammi otsa, trotsides 750 tonni minutis langevat vastuvoolu. Riskantne vaatemäng oli ehe näide uue Range Rover Sporti võimekusest ning tehnoloogiatest, mis teevad sellest seni kõige võimekama Range Rover Sporti mudeli. “Uues Range Rover Sportis tutvustame esmakordselt mitmeid uusi võtmetehnoloogiaid, mis aitavad sellel mudelil teiste seast tõeliselt välja paista. Eesti esmaesitlusele kutsuti ajakirjanikud, autoeksperdid, Land Roveri fännid ja koostööpartnerid, et nad saaks uut ja ülimalt võimekat luksusmaasturit esimesena ja esimest korda oma silmaga näha ning mõista, miks on tegu nõnda ihaldatud autoga. Olen kindel, et Eesti kliendid armuvad samuti uude Range Rover Sporti,” ütles Jaguari ja Land Rover Baltikumi ärijuht Justė Jarušė.

Uus Range Rover Sport pole loodud pelgalt linnamaasturiks – eesmärk on olla kaasaegse inseneritöö ja väljapeetuse teetähis. Esitluse jaoks loodi spetsiaalne 360kraadi vaadete ja ekraanidest seintega ruum, kuhu sisenedes leidsid külalised end justkui mõnest kunstigaleriist. Esmaesitluse visuaalne kogemus tõi vaatajateni uue Range Rover Sporti kõige tähelepanuväärsemad omadused. Sportliku luksusmaasturi hoolikalt disainitud kerejoontelt leiab näiteks esmakordselt katkematu LED-valgusgraafika, mis annab autole pimedas selge ja kaasaegse ilme ja on nähtav iga nurga alt vaadates. Uut Range Rover Sporti iseloomustab pühendumine detailidele, alates tugevalt rõhutatud ja silmapaistvatest kerejoontest kuni võimekate jõuajamite ja tipptasemel kere- ja salongitehnoloogiateni. Range Rover Sporti Eesti esmaesitluse keskpunktiks oli poodium ruumi keskel, millel seisid Kreeka-Rooma skulptuure meenutavad kujud. Poodiumil katte all ootas linnamaastur, mille ümber leidis aset ka esitluse kulminatsioon – ruumi vallutasid kunstiröövlid, kes tahtsid kanga all peituvat aaret Kreeka-Rooma jumalannadelt varastada. Rööv siiski ebaõnnestus ning katte langedes troonis Range Rover Sport oma kohal.

Uut Range Rover Sporti saab eeltellida Inchcape Motors Estonia Peetri müügiesinduses aadressil Läike tee 38. Sõiduki hind algab 97 300 eurost. Esimesed sõidukid jõuavad klientideni novembris.

BMW ORIGINAAL SUVERATTAD -40%
TEHNOHOOLDUSPROGRAMM PLATINUM
BMW teenindus nüüd avatud ka Inchcape´i Peetri esinduses
Mazda tõi Euroopas avalikkuse ette uue MX-30 e-Skyactiv R-EV pistikhübriidi
Inchcape Motors toob turule uue kasutatud autode kaubamärgi “bravoauto”
Esinduste lahtiolekuajad märtsis