Ettevõttest

 

Inchcape’i 170 aastat ajalugu

Inchape Motors on täna maailma suurim sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu rahvusvaheline kontsern. Meie ettevõtte lugu algab noorest insenerist James Lyle Mackay, kes firma asutajana võttis endale tiitliks Strathnavei parun Inchcape.

Inchcape Motors täna

 

Inchcape Motors on üks maailma suurimaid sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu kontsern, tegutsedes 33 riigis ja esindades 38 tootemarki. Inchcape teenindab üle maailma sadu tuhandeid kliente ning iga kahe minuti järel müüakse mõnes maailma punktis üks sõiduk! Mitmes riigis on ettevõttel õnnestunud saavutada keskne turupositsioon. 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. ning jätkates Eestis Mazdade müüki, hooldust, varuosade müüki ning kasutatud autode müüki. Mazda kaubamärk on Eestis esindatud alates 1993. aastast.

 

2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar ja Land Rover sõidukite müügiga Eestis.

2008. aasta detsembris avasime Läike teel, Rae vallas, Peetri külas uus esindussalongi Jaguari, Land Roveri ja Mazda müügiks ja teenindamiseks.

 

Inchcape Motors Estonia Läike tee esindus on suurim Inchcape autosalong Baltikumis. Kinnistu pindala on 12 165 m2, mis on võimaldanud kinnistule planeerida 230 parkimiskohta. Keskuse uute autode müügisaaliks on 1152 m2 ning teisel korrusel asub kasutatud autode esitluspind 1179 m2ga.

Inchcape pühendumus kliendile

 

Eristume konkurentidest oma stiili ja teenuste kvaliteediga, mis on meie klientidele kättesaadav kõikjal ja me pühendume oma kliendile iga päev ja igal ajal.

 

Kuna klient on meie tegevuses alati kesksel kohal, siis korraldame regulaarselt kliendirahulolu uuringuid, mille kaudu saame operatiivset tagasisidet tehtud töö ja pakutava teenuse kohta. Head ideed ja ettepanekud viime ellu.

 

Seetõttu oleme sõnastanud oma visiooni:  „Saada kõige kliendikesksemaks sõidukite jaemüügi kontserniks kogu maailmas“.

 

Täname kõiki kliente, kes meiega koos on olnud ja naudivad meie poolt müüdud ja hooldatud autode omamist, oleme jätkuvalt Teiega!

Inchcape väärtused

 

Meie meeskonda võib iseloomustada kui nooruslikku, professionaalset, aktiivset ja kokkuhoidvat. Töö kõrval väärtustame ka personaalset arengut, perekonda, vaba aega ja aktiivset liikumist ning tervist.

 

Lisaks ametialasele koolitusele korraldame töötajatele meeskonnakoolitusi. Hindame koos ettevõttega arenevaid inimesi ning pakume võimalusi tõusta firmasisesel karjääriredelil. Mõned meeskonnaliikmed on töötanud Inchcape’s juba üle viieteistkümne aasta.

 

Me usume, et inimesed on edu saavutamise aluseks ning sellest lähtuvalt on meie jaoks oluline heade töötajate hoidmine ja väljapaistvate tulemuste väärtustamine.

Meie jaoks on oluline tegutseda vastutustundlikult ning järgida eetilisi norme ja seadusandlust. Tutvu ka meie vilepuhumise põhimõtetega SIIN.

Jätke siia oma kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta

Kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan enda nõusoleku andmete töötluseks.*
* Kohustuslikud väljad