Avaldamise kuupäev 12/22

Inchcape Motors toob turule uue kasutatud autode kaubamärgi “bravoauto”

Inchcape Motors Estonia OÜ-l on üle kahekümne aasta kasutatud autode müügikogemust Eestis. 2020. aastal esitlesime Inchcape Certified kaubamärki, et pakkuda veelgi imelisemat ostukogemust ja kvaliteetset klienditeenindust. 2022. aasta lõpus tuleme Eestis turule uue ülemaailmse kaubamärgiga „bravoauto“.

Sten Esna, Inchcape Motors Estonia kasutatud autode valdkonna juhi sõnul on uue kaubamärgi eesmärk pakkuda kõrgetasemelist teenust kogu auto kasutusperioodi vältel – alates auto ostust ja hooldusest kuni selle tagasimüügi ning järgmise auto ostuni. Kuna uue kontseptsiooniga kasutatud autode bränd lubab täita ja ületada klientide ootusi, on bravoauto slõuganiks „Ületades ootuseid“.

Kasutatud autot ostes on kliendi jaoks olulised kolm punkti: lai valik, sõiduki seisukord ja teenuse kvaliteet – mis annavad kindlus- ja turvatunde tehtud valiku osas. Need kolm elementi on aluseks uuele kasutatud autode kaubamärgile bravoauto, mis vahetab alates detsembrist välja kasutatud autode brändi Inchcape Certified.

Selleks, et tutvustada oma klientidele uut bravoauto kaubamärki, oleme otsustanud üleminekuprotsessiga alustada järk-järgult – andes nii tava- kui ka uutele klientidele võimaluse tutvuda ja harjuda uue brändi identiteedi ja väljanägemisega.

Bravoauto laos on hetkel üle 250 vähekasutatud sõiduki, mida saab kohe osta ühest kolmest bravoauto esindusest, aga ka broneerida internetis. Kasutatud autode müügiesindused asuvad Eestis kolmes kohas – Tallinnas Paldiski mnt 108, Tallinna külje all Peetris Läike tee 38 ja Tartu lähedal Soinastes aadressil Välja 7.

BMW XM on kohal
BMW ORIGINAAL SUVERATTAD -40%
TEHNOHOOLDUSPROGRAMM PLATINUM
BMW teenindus nüüd avatud ka Inchcape´i Peetri esinduses
Mazda tõi Euroopas avalikkuse ette uue MX-30 e-Skyactiv R-EV pistikhübriidi
Esinduste lahtiolekuajad mais