Avaldamise kuupäev 02/21

Inchcape Motorsi BMW ärisuunda tunnustati Aasta Kultuurisõber 2021 tiitliga

Kultuuriminister andis 14.02 üle konkursi Kultuurisõber 2021 tunnustused. Peapreemia ehk aasta kultuurisõbra tiitliga pärjati Inchcape Motors Estonia OÜ, Premia Tallinna Külmhoone AS ning metseen Heldur Meerits.

 

Inchcape Motors BMW toodi esile kui tänuväärne muusikavaldkonna toetaja. Festivali Jazzkaar on toetatud aastaid ning koostööd jätkati vaatamata keerulisele COVID-19 aastale. Muusikavaldkonda on toetatud nii rahaliselt kui ka autodega, et muusikud ja korraldajad jõuaksid sujuvalt kontserdikohtadesse.

 

BMW Grupi kultuuriline pühendumus olnud ettevõttekommunikatsioonis oluline osa juba 50 aastat. Praeguseks toetab BMW Grupp iga aasta üle 100 erineva projekti erinevates valdkondades mille põhirõhk on asetatud: moodsale ja kaasaegsele kunstile, džässile ja klassikalisele muusikale ning arhitektuurile ja disainile.

 

BMW kontsernis leitakse, et  loovpotentsiaali piiramatu vabadus kultuurivaldkonnas ja äriettevõttes on sama olulisel kohal, sest viivad mõlemaid valdkondi murranguliste uuenduste suunas.

 

Soovime oma toetustegevustega näidata, et väärtustame kultuuritegevust tervikuna ning tahame oma klientidele pakkuda lisaks sõidurõõmule lisaväärtust parima jazz- ja klassikalisemuusika nautimise võimaluse näol. Väärtustame oma partnerite valikul pikaajalisi traditsioone,  mida on laetud uuendusega ning eelkõige ka nende suurt pühendumust ja panust koostöö toimimisele.

 

Soovime tänada oma koostööpartnereid: Jazzkaar ja ERSO.

 

“Sel aastal on põhjust anda edasi sügavaim tänu ja tunnustus kõigile ettevõtjatele ja eratoetajatele, kes vaatamata ebakindlale ajal jäid oma partnerite kõrvale,” rääkis kultuuriminister Anneli Ott “Kultuurikorraldajate ettepanekud näitasid võimalust, et heitlikud ajad võivad vastastikku kehtivaid kokkuleppeid hoopis tugevdada ja uuele tasemele viia,” lisas minister.

 

Kultuuriministeeriumile laekus tunnustamiseks sel korral ühtekokku 41 ettepanekut. Kultuurisõbra valikukomisjoni töös osalesid lisaks Kultuuriministeeriumi valdkonnajuhtidele ka Eesti Kultuurkapitali juhataja Kertu Saks, Ettevõtluse arendamise sihtasutuse turismi, loomemajanduse ja võrgustike toetuste valdkonnajuht Riin Roosalu ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts. Kultuuriministeerium tunnustab valdkonda panustanud organisatsioone ja isikuid alates 2011. aastast.

 

BMW XM on kohal
BMW ORIGINAAL SUVERATTAD -40%
TEHNOHOOLDUSPROGRAMM PLATINUM
BMW teenindus nüüd avatud ka Inchcape´i Peetri esinduses
Mazda tõi Euroopas avalikkuse ette uue MX-30 e-Skyactiv R-EV pistikhübriidi
Inchcape Motors toob turule uue kasutatud autode kaubamärgi “bravoauto”