Jaguar I-Pace eripakkumine

Jaguari esimene täiselektriline linnamaastur I-PACE on tõeliselt juhikeskne auto. Kohene pöördemoment ja nelikvedu annavad I PACE’ile sportauto kiirenduse ning 90 kW liitiumioonaku kombineeritud läbisõiduulatuse kuni 470 km (WLTP).

Jaguari ametlik edasimüüja Inchcape Motors Estonia pakub Swedbank Privaatpanganduse klientidele võimaluse soetada ärikliendina täiselektriline Jaguar I-Pace nüüd kuni 20% soodustusega.

NÄIDISPAKKUMINE LAOAUTOLE

 

Jaguar I-PACE EV320 SE AWD Limited Edition

 

Tavahind: 86 716 €
Soodustus teile: 17 356 €
Soodushind teile: 69 360 €

 

 • Tegemist on ärikliendi pakkumisega.
 • Pakkumine kehtib kuni 30.06.2021.
 • Hind sisaldab käibemaksu 20%.
 • Liisingupakkuja on Swedbank Liising, intressimäär 1,49% (+ 6 kuu Euribor).
 • Personaalse pakkumise saamiseks palume saata päring alloleva vormi kaudu või kirjutades aadressile info@inchcape.ee märksõnaga „Swedbank Privaatpanganduse pakkumine“.
 • Lisaks laoautode valikule pakume võimalust tellida auto täpselt teile sobivas varustuses.

 

PERSONAALSE PAKKUMISE SAAMISEKS TÄITKE VORM

 

  privaatsuspoliitikaga ning annan enda nõusoleku andmete töötluseks.

  JAGUAR I-PACE MUDELIVALIK

   

  I-PACE’i valikus on kaks mudelit:

   

  EV400

  • võimsus 400 HJ / 294 kW
  • pöördemoment 696 Nm
  • kiirendus nullist sajani 4,8 sekundit
  • läbisõiduulatus 470 km (WLTP)
  • varustustase S, SE, HSE

   

  EV320 Limited Edition

  • võimsus 320 HJ / 236 kW
  • pöördemoment 500 Nm
  • kiirendus nullist sajani 6,4 sekundit
  • läbisõiduulatus 470 km (WLTP)
  • varustustase S, SE

   

  LAADIMINE

   

  I-PACE’i standardvalikus on 11 kW kolmefaasiline vahelduvvoolu laadija (Mode 3), mis võimaldab laadida 53 km läbisõiduulatust ühe tunniga. Autoaku täis laadimiseks kulub ainult 8,6 tundi – see on ideaalne koduseks üleöö laadimiseks.

   

  Kaasas on ka Mode 2 režiimi laadimiskaabel tavalises pistikupesas laadimiseks. Pistikupesa kasutades on laadimiskiirus küll mõnevõrra aeglasem, kuid see on piisav, et katta keskmine päevane läbisõit 60 km, kui sõidukit laetakse öö läbi.

   

  Mode 3 laadimiskaabliga saab oma sõidukit laadida ka avalikes  laadimispunktides. Tavaline 50 kW võimsusega laadija tagab kuni 270 km läbisõiduulatust tunnise laadimisega.

   

  Avalike laadimispunktide infrastruktuuri paranedes on üha rohkem saadaval alalisvoolu kiirlaadijaid. I-PACE on varustatud kuni 100 kW alalisvoolu laadijaga, mistõttu ei pea seda eraldi kaasas kandma. 15-minutiline peatus 100 kW võimsusega avalikus laadimisjaamas annab 127 km läbisõiduulatust.

  PRAKTILISUS JA TURVALISUS

   

  Alumiiniumkonstruktsioon ja madal raskuskese tagavad suurepärase juhitavuse ja mugavuse, samas pakuvad nelikvedu ja linnamaasturi kere tipptasemel praktilisust. Elektriline Jaguar I-PACE on ülimalt turvaline – seda kinnitab kõrgeim, EuroNCAPi viietärnihinnang.

   

  Jaguar I-PACE on väljast kompaktne, kuid seest erakordselt ruumikas. Sõidukis on viis täissuuruses istet, uuenduslik panipaik, märkimisväärne pagasiruum mahuga üle 1453 liitri ning 27-liitrine panipaik ees. Sõiduki tagaistmed on kokkuklapitavad suhtes 40:20:40.

   

  Sundimatuks manööverdamiseks on auto varustatud 3D-täisvaatekaameraga, mis pakub ümbritsevast 360º digitaalset vaadet ja see on nähtav keskselt puuteekraanilt.

   

  Autos on 4-tsooniline kliimaseade koos salongiõhu ionisaatori ja filitriga, mis püüab kinni peenosakesed ning tagab puhta ja värske õhu salongis.

  INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

   

  Uus puutetundlik info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro hõlbustab autos oleva tehnoloogia kasutamist. See on inspireeritud nutitelefonidest ja kasutamine on sama lihtne ja intuitiivne.

   

  Pivi Pro sisaldab 12,3-tollist kõrglahutusega digitaalset näidikuplokki, 10- ja 5-tollist puuteekraani keskkonsoolis koos valikulise 5-tollise ekraaniga, mis asub standardvarustuses oleva suure puuteekraani all.

   

  Võimas protsessor ja sisseehitatud tagavaraaku tagavad kiire käivituse, nii et süsteem on töövalmis Teie autosse istumise hetkel.

   

  I-PACE’i standardvarustuses on nutitelefoni pakett koos rakendustega Apple CarPlay® ja Android Auto™ ning Bluetoothi ühendus võimaldab korraga ühendada kaks seadet – ühe näiteks muusika mängimiseks ja teise sidepidamiseks. I-PACE’i valikus on seadme juhtmevaba laadimine ja telefonisignaali võimendi.

   

  Jaguar I-PACE on varustatud täiustatud helisüsteemiga Meridian 3D Surround koos tehnoloogiaga Trifield™. Autos on kokku 16 kõlarit, millest kaks asuvad peatugedes ja üks võimendi.